| HinataYuno a întrebat:

FUNDA! As vrea sa dau burtica jos care este destul de mare + ca ma apropi de ``limita de sus``,ceea ce este aiurea...Ce exercitii pe langa abdomene,genoflexiuni imi recomandati? Ce metode,diete stiti? Vreau sa tin o dieta,dar nu una stricta,deoarece nu vreau sa am mai multe probleme cu sanatatea,vreau sa slabesc, dar sanatos. Apreciez orice ajutor.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Mananca regulat, diversificat si cauta fara E -uri

| dorin1990 a răspuns:

Pe langa sport cauta sa mananci produse cu cel mai scazut numar de calorii

| Black_Ics_1995 a răspuns:

Nu tine diete daca vrei sa ramai sanatoasa. Doar scoate din alimentatia ta orice mancare care este prajita, grasimile in exces si mancarea de tip junk-food. Poti incerca sa faci in fiecare seara alt tip de exercitii. Luni:Abomene, marti: genoflexiuni, miercuri: sarituri + fandari, joi: ridicari de picioare, vineri: poti incerca cateva flotari, sambata: alergat, duminica: pauza(refacere pentru saptamana urmatoare). Dar cel mai important, cumparati un detoxifiant (cel de la DaciaPlant este foarte bun si nu costa mult). Numai bine, sper sa primesc peste o luna mesaj de la tine ca au inceput sa se vada rezultate :*