| anonim_4396 a întrebat:

Am achizitionat o tigara electronica evod, si am inceput sa am de le ea dureri de stomac, folosesc lichid liqua cu aroma de mere( 70 pg, 30 gv), fara nicotina sa schimb lichidul? si am observat ca uneori mai gasesc foarte putin lichid pe baterie, nu trag foarte tare din ea.
Cateva sfaturi, numai cunoscatorii va rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| onix33 a răspuns:

Dureri de stomac de la tigara electronica, nu am mai auzit. Esti sigur ca sunt de la ea? Elichid pe baterie se mai intampla sa curga, de asta este bine sa stergi mereu filetele cand incarci, cu un servetel.

1 răspuns:
| lBroken69 a răspuns:

Schimbă sticluţa şi rezistenţa.