| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,am coastele puțin ieșite în afara, vreau sa știu cum as putea sa le aduc în poziția lor normala, ce exerciții ar trebui sa fac.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-as recomanda sa mergi la medic ca sa-ti dea trimitere pentru gimnastica medicala si acolo ti s eva arata si explica ce trebuei sa faci, ca sa-ti indrepti pozitia spatelui si coasetele se vor indrepta singure.

| Violleta2022 a răspuns:

Esti cumva anorexic sau ai rahitism?

| sierra1 a răspuns:

Lasă-le așa cum îs, nu trebuie să faci EXERCITI (chiar și cu 2 x i). Tu să fii sănătos

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aceasta este poziția lor normală pentru tine.

| Golf4Enjoyer a răspuns:

Da,am patit de multe ori, trebuie in momentu in care tragi botana in piept sa iei o gura de rachiu de piarja (neaparat sa fie produs in prelipca) sa tragi maxim stanga din corp si sa apesi windows simultan.