| Jager a întrebat:

Este adevarat ca medicamentele gen Bilomag Forte memorie si concentrare, te pot afecta daca nu le mai iei? Mi a zis cineva ca dupa un timp ce le ai luat, ai probleme cu memoria. Este adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu este adevarat. Doar ca ele iti cresc foarte mult capacitatea de efort intelectual, in sensul ca poti invata fara mari pauze 14-18 ore pe zi fara sa simti oboseala. cand le intrerupi, te intorci la capacitatea de efort intelectual anterioara si daca aceasta era foarte mica (adica oboseai dupa 6 ore invatat intens), atunci diferenta va fi uriasa si vei avea impresia ca te-au afectat ele.

1 răspuns:
| Addict3d a răspuns:

Nu stai linistit!