| CorleoneGyovanny a întrebat:

Salut
Am dureri la înghițire abia pot sa înghit e din cauza erupției maselei de minte, sunt nervos mereu de la durere oricine ma întreabă ceva ii raspund cu nervii și cat durează erupția asta ca de o săptămână ma tot deranjează

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu putem sti, de obicei e diferit pentru fiecare persoana. Poate sa dureze si saptamani intregi.Sa speram ca nu va fi cazul la tine.
Ai mers la farmacie sa cumperi ceva pentru durere?

| haileewatson a răspuns:

Mergi la dentist