| SellyStylePelutu12 a întrebat:

Salut, am facut la banda in mai multe ture 750 kcal cat inseamna asta in grame sau kg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dinaprilie a răspuns:

Nu stim! Trebuia sa te cantaresti inainte si dupa exercitiu si mai apoi la o ora dupa.

| AnastasiaK a răspuns:

Foarte puțin...în jur de 100g și oricum sunt șanse mari ca banda să-ți arate mai mult decât ai făcut de fapt.

| dinaprilie a răspuns (pentru AnastasiaK):

Doar daca ai eliminat cam juma de kil de apa sunt peste 100gr de care ne spui..matematic vorbind!

| AnastasiaK a răspuns (pentru dinaprilie):

Ce drăguț, altul care nu face diferența dintre deshidratare și slăbire laughing Mai sunteți mulți? rolling on the floor

| aaanamariaaa a răspuns:

Pai la 7000 calorii poți da jos un kg de grăsime. Ar veni cam 100 de grame slăbite dacă ai ars 750kcal.