| RazvanAdrian06 a întrebat:

Salut,
Am fost internat in spital pentru sinuzita si bronsita, am luat tratament injectabil 6 zile dupa ce am fost lasat acasa, dar am mers la doctor sa fiu sigur ca sunt bine si acesta mi-a dat un tratament 10 zile si doua saptamani fara sa fac efort.Am respectat totul ca la carte dar inca tusesc si imi este nasul infundat.Pot sa reincep sala? Deoarece este un hobby preferat de-al meu. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi bine sa astepti pana iti trece complet tusea.