| AlexMRJ a întrebat:

Salut, am fost plecat in Turcia si acolo m-am ras total in zona genitala, si ma manca in fiecare zi, insa cand am ajuns in Romania am vazut pe parul de deasupra penisului niste puncte albe, ca de matreata si niste bubite rosii pe piele, care ma mancau, intrebarea mea este, am paduchi lati? HELP!

Nici nu stiu cum i-am luat >:"

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| maf16 a răspuns:

Nici poveste...esti nebun! Te-ai iritat doar, o sa iti treaca mai devreme sau mai tarziu. Stai calm. Funda?

| AlexMRJ explică (pentru maf16):

Mai astept unu doua raspunsuri.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
E imposibil, stai liniştit, că nu ai niciun păduche!
Te-ai iritat doar în zona genitală!
O să treacă de la sine, stai liniştit!
Te pup!