| george9328 a întrebat:

Salut, am fost racit cam 3 zile (am avut febra ap 40, tuse, nas infundat) am presupus ca este o raceala normala... dupa ce am scapat de febra am ramas cu o tuse seaca iar cand respir adanc simt ca si cum imi "chiortaie" plamanul in partea dreapta, parca am un gol in el care se misca cand inspir... ceva de genu. precizez ca nu am nici o durere. Aveti careva idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mona a răspuns:

O raceala trece pana in 2 saptamani chiar daca te simti mai bine iar plamanii se curata mai in timp totusi ar trebui sa iti faci o raza la plamani asa pentru linistea ta