| Pacanele777 a întrebat:

poate stiti careva ce e, de cateva zile am o durere in piept, partea dreapta mai intr o parte, uneori si mai sus pe la inima si cum sa explic. Tusesc si am o flegma mai calbena si respir mai greu dar nu imi curge nasul tare sau sa ma simt rau doar ma dor si coastele, tin sa mentionez ca am avut o raceala la plamanul drept acum 2 luni de zile, dar am facut injectabil o saptamana si mi-a trecut..acum va cer voua sfatul, poate ati mai avut asa ceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la medic din nou sa te consulte, ca-i posibil sa fii facut complicatii la plamanul bolnav sau sa nu te fii vindecat.

| benzu a răspuns:

Trebuie sa te duci la medic cat mai urgent pentru a vedea ce este, in urma unor investigatii. Doar un medic iti poate da un diagnostic indiferent de ce alte simptome asemanatoare au fi putut avea alti utilizatori.