| Madar_Cosmin_2000 a întrebat:

Salut, am gasit pe jos 2 cornuri 7days, unul de ala cu ciocolata si vanilie si unul hazelnutt, si 2 pungi de chipsuri una de aia chio cu chipsuri de alea barbecue dar gen chipsul este asa razant nu e chips normal si o punga din aceea mica la 50 de bani tot cu barbecue dar normale, chipsurile so cornurile sunt expirate din ianuarie 2017, si nu stiu daca sa le mananc, specific ca un prieten a mancat deja cornul cu 2 arome, VA ROg spuneti mi ca mi e foame de mor!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Pabibabum09 a răspuns:

Nu, nu le mânca! Este periculos, mai ales pe caldura asta de afara... Poti face foarte usor toxiinfecție alimetara! Mai bine faci foamea o zi întreaga, decat sa zaci 10...

1 răspuns:
| AssoX a răspuns:

Vai de capu meu ))))))))))))))))))))))) du-te ba dracu si cumparati si tu 2 cornuri, 5 lei