| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput sa ma dau cu zynerit pentru cosuri. Ma dau seara cu el si dimineata dupa ce ma spal simt si vad ca mi uscata pielea. Pot sa ma dau cu crema de galbenele dupa spalare ca sa imi hidratez pielea? Ar fi vreo problema?
Scuzati-ma daca am gresit categoria.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este indicat să te dai cu altfel de creme în timpul tratamentului cu Zineryt!

Tocmai acesta este modul în care acţionează Zineryt-ul : "usucă" pielea.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Lexu12 a răspuns:

Am folosit si eu zynerit si medicul mi-a zis sa ma dau cu crema bepanten daca mi se usuca pielea.
poti sa incerci