| tyler16007 a întrebat:

Salut, am luat un xyzal dar maine la ora 8 am analizele de sange, poate afecta rezultatele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| LaviniuA a răspuns:

Intreaba dr care ti-a dat sa il iei. N-am vazut vreun dr care sa stea pe TPU big grin