| Raul199612 a întrebat:

Am o foarte mare problema, sunt baiat si am 16 ani si m-am dus odata la baie si dintr0o data s-a oprit urina si a cazut cam 2 3 picatori de sange... pe urma am inceput sa beau apa ca sa pot sa ma duc la baie ca sa vad si nu mi-a mai curs vreo 4 5 zile... si acum iar dar putin, va rog sa nu ma speriati.
PS: Nu ma ustura de loc, si nu stiu ce sa fac ca azi plec la mare vin peste o saptamana

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Adreseaza-te unui medic, pare o problema cam delicata.

| Raul199612 explică (pentru fuzzer):

Pai eu azi plec la mare...

| fuzzer a răspuns (pentru Raul199612):

Atunci discuta cu parintii, tu ce propui?

| Raul199612 explică (pentru fuzzer):

Pai eu am 16 ani ti-am mai spus... eu azi plec la mare si nu stiu ce sa fac...
tu ce zici? sa ma duc?

| fuzzer a răspuns (pentru Raul199612):

Pai nu vad o mare problema in asta... Si in drumul tau spre mare, tot gasesti un doctor, sa te sfatuiesti cu el, iti da o crema, sau ceva de genul. Nu pierde vacanta!

| Raul199612 explică (pentru fuzzer):

Dar mi-e si frica... de usturat nu ma doare dar nu stiu ce sa am... ma gandesc cu problema asta imi stric si toata vacanta frumoasa, excursiile si nu stiu ce sa fac

| fuzzer a răspuns (pentru Raul199612):

Daca nu esti sigur, vorbesti cu parintii si le spui sa amane vacanta 1-2 zile, sa poti merge la un medic, si sa fi sigur pe tine.
Nu vad alta solutie.

| Raul199612 explică (pentru fuzzer):

Oare are ceva sa ma duc la mare si sa vin dupa sa ma duc la control?

| fuzzer a răspuns (pentru Raul199612):

Poi ce sa aiba, daca nu te doare, probabil a fost o chestie de moment.

Multa sanatate!

| Raul199612 explică (pentru fuzzer):

Da-mi id tau sa vb cu tine ca vad ca tu ma inteleghappy

| fuzzer a răspuns (pentru Raul199612):

Daryusz10@yahoo.com