| mykids a întrebat:

am o problema acum aproximativ jumatate de ora mi-am taiat ata penisului cu un cutit......eu ma asteptam sa ma doara zile intregi insa culmea ca nu am nicio problema nu ma ustura a curs putin sange dar s-a oprit si nu ma doare sau ceva...crdeti ca e vreo problema? Am paisprezece ani apropo

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Sincer nu inteleg de ce ai facut asta, dar e decizia ta. Sper sa nu ti se infecteze, datorita faptului ca ai umblat cu un cutit. Incearca sa lasi cat mai mult posibil zona respectiva descoperita. Sa ai grija la baie, sa nu faci acum dus cu apa fierbinte, iti poti porni o hemoragie.

| mykids explică (pentru catablondu):

Ata era foarte mica si ma deranja in mai multe privinte iar cutitul l-am tinut in apa 24 de ore dar e normal sa nu ma doara deloc?

| catablondu a răspuns (pentru mykids):

Da e posibil sa nu te doara, si e foarte bine ca nu te doare, dar ti-am zis, trebuie sa ai grija sa nu ai surprize.

| mykids explică (pentru catablondu):

Ok merci multi eu sper sa nu ma trezesc cu surprise

| catablondu a răspuns (pentru mykids):

Totul e sa fi foarte atent, timp de cateva zile. Numai bine.

6 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Esti nebun, n-ai minte...atat!

| mykids explică (pentru Voidwithin):

Macar nu-s o femeie plangacioasa ca tine :-p