| Qwertyuop2389 a întrebat:

Am o întrebare. Daca mănânc o ciocolata întreaga intr o zi are ceva? Eu sunt destul de slab,am 1, 91 și 70 de kile și nu ma îngraș deloc, și pe lângă asta fac și sala.Nu mănânc in fiecare zi o ciocolata întreaga, câteodată mai mănânc neagra.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

O ciocolata intreaga inseamna undeva la maxim ~550 calorii, ce crezi ca se va intampla? Speri sa te ingrasi? Stai cuminte ca te dezamagesti singur laughing

| leapșa a răspuns:

Daca nu mananci in fiecare zi, n-ai treaba.

| Ruptura a răspuns:

Faci sala si mananci o ciocolata intreaga? nu prea e bine, are mult zahar... mai bine mananca ciocolata neagra. ar fi ok sa mananci jumate

| TipulOK1 a răspuns:

Faci ce vrei cu viata ta man, daca tu decizi sa mananci ciocolata, da-i drumul!; D

| Clau_Clau_2003 a răspuns:

Nu are nimic