| Antonies a întrebat:

Daca pe langa cele 3/4 sau cateodata mai rar 5 mese pe zi as manca o ciocolata intreaga cu 500 kcal m-as putea ingrasa? Vreau sa ma ingras pana la vara, sunt prea slab.

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Pe cat pui pariu, ca in 2-3 zile iti ei suspendare?

| francut a răspuns:

Daca mananci o ciocolata pe zi, te faci cat batoza. Ai grija! Ai grija la glicemie, mai ales, sa nu faci diabet. Alege ciocolata neagra, cu procent mare de cacao.

| Rux2000 a răspuns:

Da însă mai bine iti iei acele 500kcl in plus cat face o ciocolata pe altceva daca tot vrei sa te incarci ai aici lista insa nu prea cred ca este sănătos
-tot ce are o cantitate mare de grăsimi si zahar
-suc acidulat
-cartofi
-fainoase.
-painee
-sosuri
-carne prăjită in general.
Vezi pana la cat te îngraşi sa nu faci vreo boala ceva sau sa ajungi lbez ca ni te mai Poti opri de mâncat