| anonim_4396 a întrebat:

De ce lacrimez atunci cand casc?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu lacrimez( mult) atunci cand casc...
>big grin

| alma a răspuns:

In momentul cind am citit intrebarea am inceput sa casc oare asa departe se transmite cascatul? lacrimile curg pentru ca-i o reactie la cascat. Doamne nu ma pot opri din cascat.PA

| funnymantm a răspuns:

Cand casti, involuntar ochii se strang atat de tare incat acesta lanseaza o aparare: "lacrima". este o eroare a sistemului. se simte amenintat, si singura lui arma este umezeala, din nou: "lacrima" happy

| adyth a răspuns:

Eu rad cu lacrimi big grin ...lacrimile tin de emotii... poate esti o persoana emotiva LOL (nu nu ma refer la emo )

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am primit odata o palma peste ochi de m-a taiat c...a.am intrebat un doctor daca e vreo legatura intre fund, si ochi fiindca uite ce mi s-a intamplat? ma sa stii ca si eu am luat un sut in fund de mi-au dat lacrimile.deci trebuie ca e o legatura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poi nu stiu... pote pentru ca.adica las ca nu mai zic nimiclaughing)dati si uh seamatonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie mi se intampla sa lacrimez, cred ca e ceva normal chiar daca nu la toti oamenii li se intampla.