| val19 a întrebat:

Salut, am o intrebare: exista spital de psihiatrie in orice județ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DjSannan a răspuns:

În România, există spitale de psihiatrie în fiecare județ, cu excepția unor județe mici în care spitalele de psihiatrie pot fi situate în județe vecine. Spitalele de psihiatrie pot fi găsite în orașe mari și în localități mai mici, în funcție de nevoile populației din zonă.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da. Caută pe Google.

| blackann a răspuns:

Da

| IarsiIar a răspuns:

Da. In fiecare judet. Fara exceptie.

| trisxx3 a răspuns:

Din câte știu eu da