| nicu_1750 a întrebat:

Am o intrebare si eu daca imi poate raspunde cineva. De mult timp incerc sa ma ingras dar nu pot am 1.65 18 ani si 55 kg. nu am incercat tot felul de diete sau chestii doar sa mananc regulat dar tot nu functioneaza. cum pot sa ma ingras. Am uitat nu am pofta de mancare mai ales in ultimul timp si mananc o data pe zi nu am nimic dar nici daca mananc mai des nu. Ce pot face. Plss ajutati-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Pai...esti destul de plinuta, la varsta ta, un 45kg este propice, 59kg are nevsta-mea care are 1, 74 m si e mai avansata la ani ca tine. Esti bine asa.

| denyssa a răspuns:

Dupa nume, imi dau seama ca esti baiat, daniel a crezut ca esti fata de aceea a zis ca 45 kg sunt suficiente. Pe multi am auzit ca manaca in fata Tv-ului ca sa se ingrase. poti manca si tu de mai multe ori pe zi, ia niste vitamine daca nu ai pofta de macare.Incearca paie cartofi prajiti cu fripturica + berehee hee si sigur te vei ingrasa.