| Andreeamiruna67 a întrebat:

De la un timp nu mai am pofta de mâncare. După ce ca eram slaba acum am slăbit și mai rău.
Mănânc foarte puțin și dorm toată ziua.
Problema e ca eu voiam sa ma îngraș dar vad ca n-am pofta de mâncare, ce ar trebui sa fac? Ajutați-ma.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Căți ani ai?
Cu ce te ocupi?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1.Să nu vrei să te îngrași.
2. Pofta de mâncare se reglează complex în corp.
3. Să nu dormi ziua, dormi noaptea.
4. Ești încă la vârsta transformărilor, să fii îngăduitoare cu corpul tău.