| Vali241 a întrebat:

Salut am o intrebare Tigarea Electronica Dauneaza?
Am auzit ca poti sa faci apa la plamanii e adevarat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tigara electronica foloseste substante chimice, care dauneaza grav santatii, putand provoca boli grave de plamani si chiar cancer, in timp.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Fumatul este foarte periculos! doar cei care traiesc in zone muntoase din tarile slab industrializate sunt mai putin afectati de fumat

| leapșa a răspuns:

Cica e la fel de daunatoarea ca tigara obisnuita.

| ancamaria9 a răspuns:

Tigara electronica e o mare prostie. Mai bine nu o folosesti.
Incearca sa te lasi de fumat fara a folosi o tigara electronica pentru ca te poti imbolnavi mai repede decat fumand o tigara normala.