| xXxFire2013xXx a întrebat:

Am o mica problema...am observat ca imi tremura mana,dar nu rau se vede doar daca stau cu ea in aer(doar palma),nu cred ca am Parkinson sau ceva de genul (sunt tanar happy ), ce credeti ca ar putea fi si cum as putea remedia situatia (in afara de medic nu cred ca e ceva grav)
P.S.big grinuc o viata destul de sedentara (daca are legatura)

FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Izabellasofia a răspuns:

Tuturor le tremura palma cand stau cu ea in aer! Funda?

2 răspunsuri:
| ClaudiaBieber a răspuns:

Nu este nimic. 80% dintre oameni le tremura o partw din corp. Mai ales mana.

| ClaudiaBieber a răspuns:

Nu este nimic. 80% dintre oameni le tremura o parte din corp. Mai ales mana.