| Sorinlelele a întrebat:

Am o problema cu vocea.O am groasa dar și răgușită.Asa le am din naștere.Groasa e normal dar de ce si răgușită?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| xVictor a răspuns:

Corzile vocale. nu e nimic in neregula. multi oameni au aceste simptome daar mna, e ceva biologic ce tine de gena. Daca nu du-te la un medic ceva ^_^

| Adenadelle a răspuns:

Corzile vocale sunt diferite de la om la om, asa ca eu zic sa nu complexezi, e ceva perfect normal big grin