| Alexandra_5262 a întrebat:

Ma numesc Alexandra si as dori sa aflu cum pot avea o voce foarte, foarte, foarte groasa, extrem de groasa. Imi doresc o voce tare groasa si ragusita. Dar nu groasa, ci foarte groasa! Dau funda mareeee!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa tipi sau sa canti opera sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eh ce pot spune.
Ai grija ce iti doresti.ca se poate indeplinihappy

| AnTiBioTic a răspuns:

Urla mult timp pana ce ragusesti si gata ai vocea foarte groasahee hee funda?smug

| Adellee a răspuns:

Fumeaza non stop laughing de ce ai vrea sa ai o voce foarte foarte groasa?thinking nu te inteleg.de fapt din poza se vede ca esti rockerita cred ca asta e motivul

| n0bodycaresab0utme a răspuns:

De ce vrei o voce groasa.
eu sunt baiat si am o foce groasa ragusita pe care o urasc!
nu pot canta decat rock sau metal dar si poezii si altele-pe langa asta tu esti fata si fetelor le stau bine cu voce subtirelaughingSPER cam ajutat byebye