| vclaudiu7 a întrebat:

Salut, am o problema...
De ceva zile am tusea uscata iar aseara m-a luat un junghi, o durere mai ascutita in stanga la coaste, poate sa fie ceva la plamani? Pneumothorax sau in cel mai rau caz ceva mai grav la plamani, stiti voi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Poate fi sau nu, cunoscand felul tau anxios am putea spune ca este doar in mintea ta, iti faci prea multe griji, pentru ca citesti prea mult de pe net si cauti dupa simptome, iar google este orice numai doctor nu este!