| yuP a întrebat:

De cateva zile am o durere in partea stanga sub coaste si imi vine mereu sa ragai. Ce poate fi :-s ?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| apalipis a răspuns:

Durerea sub coaste e de la faptul ca ai racit.Si pe mine m-a durut cateva zile tot in acelasi punct si m-am speriat.Dar am aflat ca nu e nimic rau ci doar o mica raceala sau ceva nesemnificativ.O sa-ti treaca peste cateva zile. Daca nu, du-te la un doctor.
Faptul ca ragai nu cred ca are vreo legatura cu durerea de sub coastelaughing. Probabil esti balonat/a de la sucuri sau orice altceva.

1 răspuns:
| MissLaura a răspuns:

Ai putea sa ai reflux gastro-esofagian.Megi la medic mai ales daca esti tanar/a ca e cam aiurea asta...