| yuP a întrebat:

De cateva zile am o durere in partea stanga sub coaste si imi vine mereu sa ragai. Ce poate fi :-s?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Simti si senzatie de acru in gura cateodata? Poate fi gastrita, sau alta afectiune a stomacului, eu zic sa mergi la medicul de familie cat mai repede.
Incearca un ceai de chimen, chimenul este bun pentru stomac.

| costis a răspuns:

Sper sa nu ai pancreatita. Ia si tu niste biter suedez sau biter romanesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine ma oare in partea stanga sub coaste, numai ca nu imi vine sa ragai...Am observat acest lucru atunci cand fac prea mult sport sau obosescbig grin