| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema, imi cam pute din gura, nu sunt un nespalat sau alte chestii, nu stiu ce se intampla dar imi miroase urat din gura din cand in cand. Unii mi-au spus ca am probleme cu stomacul sau ceva de genul. Am incercat sa iau si guma mereu sa nu miroasa dar dupa ce arunc guma mai incolo iarasi incepe si pe cei din jurul meu ii deranjeaza.

Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Posibil să fie o problemă la stomac, o bacterie ceva.

Mai bine du-te la medicul de familie, știe unde să te trimită mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Problema asta o am si eu, am dantura buna, adica afara carii etc, dar chiar daca ma spal imi miroase imediat. am inceput de putin timp sa merg la doctor special pentru asta, se pare ca am niste probleme cu stomacu.
ia-o pe maicata frumos de mana si tai-o la doctor si ii zici, nu ar fi frumos pe la 18 de ani sa iti zica una cand o saruti ca iti miroase gura nu? ia-o din timp

| Kennedy97 a răspuns:

Eu asta am si eu...din pacate, am si o frica groaznica de stomatolog. Fa-ti curaj si du-te.

| ionutalex13 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un doctor si acolo o sa afli ce probleme ai.

| AnghelCatrii a răspuns:

Buna. Da e o problema la stomac dar nimic grav si sora mea are! Spalate de 2 zilnic ori pe dinti si du-te la stomatolog va fi bine!winking Bafta

| lorenaciocanta2 a răspuns:

Pot fi doua cauze una de la stomac sau carii netratate