| RoBeRTin321 a întrebat:

Am o problema la penis..Ma doare când pun mâna pe capul penisului.Îl spăl cu apa si sapun si ii dau cu tetraciclina, dar degeaba.Voi merge cu mama la doctora de familie..Totuși,vreau să știu ce am.Fu da!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| MedRex a răspuns:

Pentru ce dai cu tetraciclină? Tetraciclina e antibiotic și nu se folosește așa aiurea. Medicul de familie te poate trimite la un urolog pentru a vedea cauza exactă. Oricum durerea la atingere poate însemna o groază de afecțiuni posibile. Cel mai sigur mergi la medic.

| Nebunu1996 a răspuns:

Nimic grav poate o infectie ceva