| spidy a întrebat:

Salut.am o problema mai delicata...am facut otita externa de la mare si am facut tratament cu antibiotice timp de 5 zile mi-a trecut. iar dupa 1-2 zile mi-a aparut o iritatie si mancarime pe penis am crezut ca o fi de la antibiotice nu stiu ce sa zic deja de 3 zile am aceasta problema, daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi. mi-e teama sa nu fie ceva mai grav...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bab a răspuns:

Ai avut contact sexual?

| spidy explică:

Nu... ianinte da dar acum nu...