| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema. Mi s-a umflat penisul (pielea mai exact) si jumatate din cap este rosu si am mancarimi. Precizez ca mi se exfoliaza pielea pe interior, ce poate fi? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| dermdoc a răspuns:

Simptomatologia descrisa de dvs poate avea multiple cauze. Fara o consultatie "in persoana" este greu de precizat cauza sau atitudinea terapeutica potrivita. Sfatul meu este sa consultati un medic dermato-venerolog sau urolog cat mai repede cu putinta. Succes!

| Boy91 a răspuns:

Ai avut contact sexual de curand?

| Deyne a răspuns:

Cred ca ar trebui sa consulti un urolog. Nu trebuie sa amani aceasta problema!

| IONUTeRO a răspuns (pentru Deyne):

Da...nu inteleg de ce intrebi asta pe un site si nu te duci la medic, urolog etc.(ce ai nevoie)in cazul asta ai dreptate

| IONUTeRO a răspuns:

Posibil e o iritatie, asa cred eu, vezi parerea doctorului laughing)

| Alex0746 a răspuns:

Du-te la medic posibil să fie ceva grav!