| VladMarian77 a întrebat:

Salut, am o problema si nu ii inteleg cauza. Acum un an si ceva m-am lovit intr-un fier foarte dur la noada fundului si acolo mi-a iesit o buba care a evoluat in ceva mai nasol insa am fost la spital si m-a operat. Dupa mai multe luni de atunci imi apare cate o buba pe fund, nu sunt la fel ce aia doar ca uneori ma dor daca stau pe ele cum ar veni, iar dupa un timp se fac mici, apoi iar mari si nu inteleg de ce si ce sunt. M-am gandit ca poate fi de la par dar chiar nu stiu? Stie cineva ce sunt? Dau funda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BlackPixel a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu parul. E o simpla reactie care are loc in urma contactului cu o suprafata tare sau in urma frecarii.
Totusi ar trebui sa intrebi un doctor pentru un raspuns mai cert.