| justemoi03 a întrebat:

De mai bine de o luna am niste dureri cumplite la "noada fundului" ( scuze ca o numesc asa ). Cand ma asez pe scaun nu simt nimic dar cand ma ridic ma doare foarte tare si atunci cand stau intinsa pe pat si cu genunchii sus, dar si atunci cand ma aplec si dupa toate astea atunci cand ma ridic inapoi in picioare imi ia cateva minute pana sa pot sta dreapta. Nu, nu m-am lovit si stiu asta sigur, dar am fost operata acum doua luni si am stat cateva saptamani intinsa pe pat, mereu in aceeasi pozitie. Oare din acea cauza ma doare? Si daca da ce pot face sa opresc durerea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alem a răspuns:

Medic!

| florina200 a răspuns:

Du-te la medic