| J0k3rW1n3r a întrebat:

Am ridicat niste saci cu ciment ieri si am facut febra musculara! Si parca mi-a crescut burta mai maree? arat ca o balena de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| silentpsychology a răspuns:

Febra musculara e ruptura microscopica de la nivelul fibrelor musculare.
Fibrele musculare sunt inflamate. Nu iti face griji o sa treaca.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te-ai fortat prea tare

| JustmeV a răspuns:

Cu siguranta esti un macho. oh go on

| pisicutzamik a răspuns:

Poate te-ai imbalonat, nu stiu daca de la febra musculara iti creste burta!

| aveam14ani a răspuns:

Hi.:]
Pai.
Sunt imflamate fibrele musculare.
Stai o perioada 4, 5, 6 ore in pat fara sa depui efort. daca durerea persista, mai stai in pat laughing.

| J0k3rW1n3r explică:

Poate s-au contractat muschii habbar nu amoh go on