| diana_5233 a întrebat:

Am sanii prea mari(foarte mari). E bine, adica ar trebui sa fie un avantaj, sau nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Fallen1Angel a răspuns:

Poti oricand sa mai tai din ei.

| Neo12 a răspuns:

Bună!
Fiecare are gusturile sale. Mie nu mi-ar plăcea să-i am foarte mari, dar nici așa mici cum îi am (am moștenit-o pe mama, sâni mici, fund mare). Dacă ar fi medii și ar avea o formă frumoasă aș fi mult mai mulțumită.
O seară plăcută!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui dar din pacate nu multi baieti o sa isi aduca aminte culoare ochilor tai ca numai pe acolo nu o sa le stea privirea laughing.

| Kenya a răspuns:

Da,e un avantaj, dar in acelasi timp ai un dezavantaj... Stiu fete care ar da orice sa aiba sanii mai mici.

| Quiin a răspuns:

Si eu ii am cam mari dar uneori parca as vrea sa ii am putin mai mici. Dar cine te iubeste, te iubeste asa cum esti. Nu conteaza ce zic altii.