| 2k18Tpu a întrebat:

Este un avantaj sau un dezavantaj sa ai sânii mari?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Avantaj

| Violleta2022 a răspuns:

Dezavanaj!

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul majoritatii covarsitoare a femeilor care sunt dotate cu ''ugerele'' sau ''pepeni'', sanii respectivi cu cat sunt mai mari/imensi, provoaca cu atat mai multe necazuri care pot fi doar simple dureri mai mult sau mai putin deranjante, dar necazurile pot fi mai grave sau severe si se pot manifesta sub forma unori deformari mai mult sau mai putin accentuate ale coloanei vertebrale.

| Dalmore a răspuns:

Dezavantaj.
Sunt grei, ai dureri de spate și te abordează de două ori mai mulți libidinoși.

| Uvox a răspuns:

Peste o anumită mărime devine un dezavantaj.

| simpluone a răspuns:

Avantaj pana la 40 de ani si dezavantaj de la 40 incolo. Bineinteles e doar un punct de vedere masculin, insa cred ca trebuie sa-ti tonifici muschii spatelui prin sport tot timpul.

| Treaem24 a răspuns:

De obicei este un avantaj depinde si de caz

| Cameliaaa03 a răspuns:

Buna,depinde,poate fi si avantaj dar si dezavantaj. Depinde cum privesti tu situatia. Avantaje poti avea atunci cand porti anumite haine, aspectul fizic e mai imbunatatit(oarecum) dar si dezavantaj atunci cand dai peste anumite persoane(cred ca stii la ce ma refer). Sper ca ti-am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat