| CoolImages a întrebat:

Am 14 ani sunt in clasa a 8-a si stiti anul acesta am examene,simulari,etc. Ma gandeam sa iau Memoplus, ma gandeam ca ma va ajuta macar putin. Ce parere aveti? Pot lua la ceasta varsta? Am mai auzit ca au luat copii si mai mici. Va multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Moora123 a răspuns:

Memoplus nu este un nutropric, doar un supliment alimentar. Prin urmare, nu ai de ce sa iti faci griji, poti lua linistit/a.

2 răspunsuri:
| Barbiiiedoll a răspuns:

Buna!
Mai degraba inveti in fiecare zi cate macar o ora din fiecare lectie pe care ai avut-o in acea zi si asa iti va fi mult mai usor la examene, atunci doar mai recapitulezi putin si gata happy
Bafta

| paintedlove a răspuns:

Nu te ajuta cu nimic.Crede-ma am incercat si eu cand am avut examelene.