| Legendaryromania a întrebat:

Cei care treceti a 8-a anul acesta,aveti emotii?laughingSimulari, examene...:p

1 răspuns:
| Bisbiavatar12 a răspuns:

Salut, eu trec a 9-a acum dar iti pot spune cum a fost pentru mine clasa a 8-a. Si singurul lucru pe care ti-l pot spune e sa nu-ti bati capul cu examenul privind romana pentru ca eu, in viata mea nu am citit o carte si am luat 9, 55 la romana. La mate e mai greu, intr-adevar, pentru ca nu stii ce-ti pica, la romana e aproape acelasi model si trebuie doar sa tii minte niste chestii.