| Andy2014 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Este normal ca dimineata cand te scoli ca saliva sa fie putin mai vascoasa si sa contina putin mucus?(Mi se intampla asta uneori cand temperatura camerei este putin mai ridicata si mi se face de asemenea uneori sete in timpul noptii)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,posibil,mai ales daca dormim si cu gura usor deschisa.Se intampla.Si setea tot din acea cauza, guara se usuca si saliva se coaguleaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Aerul din camera este uscat si da, este normal.
Ar fi bine daca ai reduce putin temperatura, 20 de grade e suficient sa ai in casa!
Si un umidificator in camera unde dormi, nu ar strica!
Te pup!

| DodyDody a răspuns:

Si mie mi se intampla cand am febra sau pur si simplu cand ma trezesc...Nu prea cred ca este ceva grav.