| Bogdanel123 a întrebat:

...Am si eu o intrebare. La un baiat de 13 ani cu 1.60 Metri care este greutatea normala? ...raspundeti doar daca stiti FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| TooNight a răspuns:

50 kg, mai putin cu 10 decat la inaltimewinking Funda?

11 răspunsuri:
| MiSSyoUNow a răspuns:

Depinde. Unele persoane au oasele mai grele. Deci iti recomand maxim greutatea de 60 kg. Minim 45. Daca esti mai slab de 45 o sa pice hainele pe tine ca pe gard! Sper ca te-am ajutat. Fundita?

| christianlaroka a răspuns:

50 Kg

| GabrielStefan a răspuns:

50 Kg

| ValyMT2 a răspuns:

Si eu am 13 ani si am 1.65. Am 52 de kg. La tine cred ca e 48-50.

| iuuliia a răspuns:

50 kg.winking

| nooname237 a răspuns:

50 kg.

| LeeJoU a răspuns:

Normal 50-max 55 kgwinking

| Bogdanel123 explică:

Eu am 46... oare sa ma ingrijorez?

| LeeJoU a răspuns (pentru Bogdanel123):

Trebe sa mai pui cateva kg pe tine dupa parerea mea big hug [ sa ajungi pe la 50-52 ]

| sebyk1 a răspuns: