| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare pentru cei din domeniul dermatologiei. De doua zile mi-a aparut o mica umflatura rosie la baza scrotului, in partea stanga (jos, chiar langa inceputul piciorului). Prima data m-am gandit ca ar putea fi un furunc, dar nu este; idea e ca ma cam doare, atat la atingere cat si cand merg. M-am gandit ca ar putea fi din cauza faptului ca prezint si o egzema destul de uratica, mai jos de scrot (adica pe picior) si m-am cam scarpinat in locul respectiv. Am de ce sa ma ingrijorez? Astept raspunsuri serioase. Mersi! (scuze categoria, am vazut ca este mai accesata)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Bogdan1o a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la dermatolog