| Fraieru a întrebat:

Salut

am si eu o mica problema. Am nasu' mare si putin stramb. Nu am complexe, sau ceva de gen, dar am cazut si s-a indreptat nasul. E mai frumos acu' rolling on the floor dar ma gandesc asa: oi avea ceva probleme cu nasu'?
Adica eu respir bine, dar nah.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| missbee a răspuns:

Now that`s funny. Dacă nu te doare, dacă nu respiri greu, tind să cred că nu ai probleme.
Acum ai grijă să nu mai cazi o dată... poate îl strâmbi înapoi.laughing Sunt destul de curioasă cum ai reuşit să cazi în nas.

| inutsa a răspuns:

Daca nu te doare si nu e umflat nu cred ca ai probleme... dar un control nu strica kiss

| MoreTime a răspuns:

Baga doi morcovi in nas si daca nu poti respira, taie morcovii, si daca tot nu poti respira, taie nasul si fa jumari din el...

| hrdcore a răspuns:

Pai nu cred sa ai vreo complicatie dar mai bine du-te la medic si ar trebui sa fii si multumit(a) ca nu ai mai platit operatie estetica

| sfdshsnsa a răspuns:

Stii care e faza?
Nu se spune "nas stramb" ci "deviatie de sept", foarte multe persoane au aceasta problema.In viitor poti face niste complicatii cu polipii, totul e rezolva printr-o operatie plasticahappy
Mult noroc si sanatate!
Funda? :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fraierule taie'lwinking... ti'a crescut nasul ca daca stai si mintitongue... fa'ti si'un controlwinkingla medic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S'o v'o trag numai in nas ca ati dat nu mai stupiderolling on the floor))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa n cerc si eu poate l fac macar pe jumatate happy