| Fraieru a întrebat:

Am o mica problema: am nasul destul de mare si era putin stramb inainte.
Am cazut si mi s-a indreptat nasul rolling on the floor si acum ma intrebam daca as avea vreo problema cu nasul. Adica respir bine...nasul meu e mai frumos, dar ma tot gandesc asa.

2 răspunsuri:
| realitate a răspuns:

laughing da si eu am nasul spart cam de vreo 4 ori! da probleme la nas ai mai ales daca ti l-ai spart ai riscu de 80/100 sa ai ori sinuzita ori deviatie de sept dar deviatie ai crede-ma! du-te pana la doctor pentru ori ce eventualitate si vezi! si stai fara nici o grija ca nu mori laughing

| katala a răspuns:

Parerea mea e ca ai avut o deviatie de sept pe care ai rezolvat-o fara sa ajungi la medic(prin cazatura). In concluzie, daca nu te deranjeaza nimic, e ok; fii atent pe viitor sa nu mai cazi ca nu mai ai ce sa indrepti!