| ElFenomen a întrebat:

am si eu o mik intrebare! daca alergi cam 30 de minute zilnic pentru cateva luni faci abdomen? multzam!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Skylerx a răspuns:

Nu, eu ti-as sugera ca daca vrei sa faci abdomen sa mergi la sala si sa ridici greutati happy

| L a răspuns:

E foarte bine daca alergi 30 de minute zilnic pentru ca te ajuta la sanatatea ta, dar nu te ajuta sa obti un abdomen lucrat, poti merge la sala sau sa faci exercitii speciale pentru abdomen la tine acasahee hee.`

| flutu a răspuns:

Da, dar ca sa vezi cum faci mai repede abdomen poti sa te uiti aici. pe mine m-a ajutat.http://www.dietetik.ro/articole/4416/cum-se-cuceresc-femeile.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru muschii abdominali exista exercitii specifice. Chiar daca alergi de aici pana la Wasington, nu-ti poti dezvolta musculatura abdominala. :) Poti vedea aici cum iti poti "lucra" abdominalii http://www.mabella.ro/exercitii-pentru-abdomen/

| anamariamj_1834 a răspuns:

Abdomen ai deja poate vrei sa zici patratele...
happyhappy