| cossmy a întrebat:

Salut.am si eu o problema. Am pe obraz, chiar pe maxilar o alunita mai mare, in relief. Am fost la medic, a zis ca sa o las in pace ca nu e nimic. Problema e alta. Cum sa ma barbieresc fara sa o tai, sa nu se transforme in cine stie ce. Ca e foarte incomod ca dau cu lama pe langa ea si pe urma usor cu foarfecuta tai parul de pe ea si tot ramane un smoc mai proeminent. Ceva sugestii? Mai e cineva in situatia asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| perfusion a răspuns:

Pai eu as zice. daca te deranjeaza foarte mult sa te operezi sa ti-o scoata de acolo.Ai mare grija pana atunci.

| VladPetcu a răspuns:

Deci eu iti spun CLAR.
Las-o in pace ca daca o tai poti face cancer. Sfatul meu barbierestete cu atentie. si la fel cand o ''tunzi''.
Funda?