| mgtow a întrebat:

Salut, asta e o intrebare pentru (barbati cei care se barbieresc), eu cand ma barbieresc in lama ramane par si o tot lovesc de ghiuveta si nu iese tot ramane putin acolo, cum pot face ca lama sa fie curata fara par? Folosesc si apa calda dar nimic.

4 răspunsuri:
| mgtow explică:

Pai o las sa curga peste lama apa dar tot nu iese de tot parul

| User a răspuns:

Apa calda pe lama?! Niciodata. Apa calda toceste lama, deci, o sa-i scurteze viata.
Da-i jet de apa rece, cat mai rece. O sa se curete.

| noktambul a răspuns:

Lasa jetul de la robinet sa curga peste lama. Barbiereste-te mai des, cand ai barba mai scurta, si atunci nu se mai infunda lama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe palma, dar invers tongue, si iese parul tongue