| ChocolateDroid a întrebat:

Hello

Am o problema... Unora li se pare cam stupida dar mnoh laughing

Am o alunita cam pe langa barbie aproape de gat. Nu e mare si iesita in relief, e doar un punct. Dar iese in evidenta si nu imi placeeee crying sunt obsedata de acest lucru. Ce sa fac sa ma obisnuiesc sau sa nu se mai vadaa?

P. S. :Nu am 18 ani.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pana vei ajunge la varsta de 18 ani si o sa poti hotara daca vrei s-o scoti definitiv sau nu, o poti masca cu fond de ten, putina pudra. Insa mie personal alunitile mi se par dragalase si frumoase. Poate totusi vei putea sa inveti sa te placi asa cum esti, sunt convinsa ca arati foarte bine. Bafta!winking

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Consulta un medic dermatolog. Eu stiu ca alunitele se pot scoate cu laser si este ceva simplu, rapid, nedureros si nu lasa urme.

| Liviu a răspuns:

E da fix Eu am alunite pe fata fro 4
Adica totusi si eu mai ma si barbieresc
laughing

| ChocolateDroid explică:

@NOname, mersi si eu :*

| rain a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai sa te duca la un dermatolog. Alunitele se pot scoate definitiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lsa-ti parul marehappy, daca spui ca este aproape de gat.