| Parpandel0077 a întrebat:

Am și eu o problema... am un fir de par crescut sub piele de vreo 7 zile pe penis și problema este ca s-a spart acel "coș" care a crescut și acum am o gaura acolo și a curs ceva alb din ea și puțin sânge...ideea este ca acel "coș" era destul de mare și gaura este si ea maricica și mă îngrijorează.
Dacă puteți sa îmi spuneți ce pot sa fac in afara sa merg la doctor.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Trece de la sine; nu-i nimic grav. Important este să scoți firul de păr. Chiar dacă nu îl scoți, nu va fi grav, ci doar inestetic.
Data viitoare nu mai smulgi firul de păr, ci îl tai/razi.

| oz_1736 a răspuns:

Ungi cu tetraciclina

| tutifruti63 a răspuns:

Buna ziua. Am si eu o intrebare. Baiatul sa ras linga organul genital si acum i-a crescut parul sub piele, Este ca un nodul, l am strans iasa un fel de puroi, iar apoi sange, dar nu ajung sa scot firul de par, fiind subtire. Cum pot sa scot aceste fire de par care deranjeaza f tare, si dor in acelasi timp. Multumesc!