| speedking a întrebat:

Am si eu o problema, cand tipa cineva la mine foarte tare sau cand se ia cineva de mine incepe sa imi bata foarte tare inima si ma pierd. Imi puteti spune ce pot face in privinta asta va rog frumos.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Clarissaaz a răspuns:

Nu pot sa iti spun exact ce poti sa faci, dar incearca sa te linistesti si respira mai rar in momentele alea happy

| LucHD a răspuns:

Buna. Ceva asemanator am avut si eu. Intram in panica repede. Am fost la medic si mi-a dat un tratament pe baza de calciu. Nu-ti fa mari griji. Nu ar strisa sa te consulte un medic. Sanatate iti doresc!

| khittymik a răspuns:

Du-te la medicul de familie si ii spui ce pb ai si el/ea iti zice ce sa faci